Rekomendacje

„Z pomocy Edyty Grabowskiej korzystałam wielokrotnie, aby znaleźć pewne rozwiązania lub podjąć decyzje, które trudno było mi sobie uświadomić. Coaching z Edytą wielokrotnie pomógł mi odzyskać lub podnieść własną motywację, zmobilizować siły do działania lub zmienić strategię, która nie sprawdzała się w moim działaniu i nie pracowała na moją korzyść. Wiele razy byłam zaskoczona natychmiastowymi efektami i inspiracją, jaką ze wspólnej pracy udało mi się czerpać. Ku mojemu olbrzymiemu zaskoczeniu efekty były kilkukrotnie widoczne także na poziomie fizycznego samopoczucia – np. rozwiązanie pewnego problemu poskutkowało tym, że minęły bóle żołądka, które męczyły mnie przez jakiś czas. Trudno w kilku słowach opisać jak cenna była to dla mnie pomoc, szczególnie, że praca z  Edytą dotyczy często bardzo osobistych obszarów, które wolałabym pozostawić w tym miejscu dla siebie. Z pełnym przekonaniem jestem jednak gotowa zarekomendować Edytę jako osobę o olbrzymiej wiedzy, wyczuciu a wręcz intuicji, dzięki której celnie potrafi pokierować pracą nad samym sobą we właściwym kierunku.”
Joanna Piec-Gajewska
Dyrektor Strategiczny
Kobold Public Relations Sp. z o.o.
 
 
 
„Co mogę powiedzieć o Edycie. Trudno się zmieścić w kilku zdaniach: wiara we mnie i niewyczerpane pokłady cierpliwości, motywacja i niesamowite odkrywanie możliwości. To jedno. W momentach kryzysu – okazane wsparcie i pomoc w zrozumieniu tego co czuję i przeżywam. Wszystko to zebrane razem daje mi zrozumienie siebie, cele których realizacja to entuzjazm i przyjemność, a co za tym idzie poczucie własnej wartości i spełnienie.”
Mateusz Brol
Przedsiębiorca
 
 
 
„Miałam przyjemność wspolpracować z Edytą jako coachem w poprzedniej firmie.
Jej umiejętności okazały się bardzo pomocne,udało mi się przepracować kilka rzeczy. Jest profesjonalna oraz potrafi słuchać.
Do tego wszystkiego jest szczera, ma nietypowe poczucie humoru i bardzo oryginalny śmiech.:-)
Polecam osobę Edyty jako coacha – potrafi dotrzeć właściwymi pytaniami oraz diagnozą do sedna.”
Izabela Sadowska-Trzcińska
 
 
„Kobiety w mojej rodzinie bardzo szybko wchodziły w okres dojrzewania. Po skończeniu 40 lat zaczęłam nieregularnie i inaczej miesiączkować. Miałam wrażenie, że się starzeję i fizycznie i psychicznie. Bałam się, że mój czas się również kończy. Zadziwiające było to, że ginekolog twierdził, że nie mam podstaw do takich obaw w tym momencie. Zasugerował konsultację z psychoterapeutą.
Edyta rozpoznała problem od razu i stało się coś niezwykłego. Następnego dnia po sesji dostałam typową miesiączkę i od tego czasu skończyły się moje problemy w tej kwestii. Jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ przestałam czuć się staro, zaczęłam ponownie planować i cieszyć się przyszłością.”
Magdalena, lat 42
 
„Na swojej drodze spotykamy różnych ludzi, nie od razu wiemy jaki wpływ będą mieli na nasze życie. Czasami takie spotkanie zmienia bieg wydarzeń. Tak też stało się kiedy poznałam Edytę. Osobę obdarzoną ogromną intuicją , wiedzą i doświadczeniem. Jej wskazówki i sugestie okazały się bardzo cenne w podjęciu bardzo ważnej dla mnie decyzji. Przeprowadzone przez nią sesje w krótkim czasie pozwoliły mi lepiej zrozumieć moje reakcje i potrzeby. Polecam Edytę wszystkim, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie i przełamać własne bariery. „
Nina Bekasiewicz
 
 
„Dzięki pracy z Edytą powoli odzyskuję wiarę we własne siły, zaufanie do siebie. Wcześniej przestałam polegać na sobie, swoich kompetencjach i czułam się bardzo zmęczona. Sama wychowuję dziecko i intensywnie pracuję. Mój styl życia zaowocował wypaleniem zawodowym. Teraz czuję się znacznie lepiej i wiem, że ponownie zacznę pracować z pasją, ponieważ z sesji na sesję moje życie wraca do równowagi.”
Ewa, 39 lat
 
 
„Poprosiłam Edytę, by prowadziła moją superwizję. Nasze spotkania zawsze są dla mnie bardzo, bardzo cenne.
Jest to dla mnie osoba w pełni godna zaufania. Jej empatia i wartości są na bardzo wysokim poziomie. Mam do niej pełne zaufanie.
Ma niestandardowe podejście do klienta, zadziwiający wgląd oraz wielkie zaangażowanie. Z całego serca polecam ją jako coacha i terapeutkę.”
 
Malwina Użarowska – trener, coach
http://www.creativenlp.pl/
 
 
 
„Edyta Grabowska jest moją przyjaciółką, z którą znamy się od lat. Niejednokrotnie osobiście otrzymałam z jej strony skuteczne rady i pomoc. Widziałam, jak angażuje się pracując z klientami. Obiektywnie podchodzi do ich problemów oraz stosuje optymalne metody pracy.”
 
Bożena Zambrzycka
przedsiębiorca, terapeutka, autorka 4 książek:
„I ty możesz schudnąć”, „Potężna moc relaksacji”,
„Życ 150 lat”, „O czym każdy milioner wie”.
 
 
 
 
„Pani Edyta ma nietypowe podejście. Mam wrażenie jakby „czytała w myślach”. Wszystko, co mówi jest trafne i inspirujące dla mnie.
W ważnych chwilach potrafi doradzić jak nikt inny.”
Alina, 22 lata