O mnie

Jestem przedsiębiorcą oraz absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyłam dwie specjalności: Psychologię ekonomiczną oraz Psychologię wychowawczą stosowaną. Wieki temu studiowałam również Romanistykę oraz Marketing i Zarządzanie.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jestem także trenerem biznesu, trenerem kompetencji miękkich, coachem kryzysowym oraz ekspertem finansowym w obszarze kredytów dla osób prywatnych i firm.

Moja nienasycona ciekawość poznawcza powoduje, że ciągle się uczę i nie zamierzam przestać. Chętnie zdobywam wiedzę z różnych dziedzin oraz nowe umiejętności, które wdrażam w życie. Mam analityczny umysł i nie waham się go użyć, aby rozsupływać problemy, syntetyzować zasoby oraz proponować efektywne rozwiązania. Moi Klienci dzięki temu otrzymują propozycje możliwych dróg działania. Pomimo tego nie jestem doradcą. Jestem przekonana, że każdy człowiek ma zasoby do dokonania zmiany, czasami brakuje mu tylko know-how lub szerszego spojrzenia. Ja ułatwiam znalezienie możliwych dróg.

Od zawsze przekazywanie wiedzy, rozwikłanie trudności i wskazywanie możliwych rozwiązań jest tym, co mnie fascynuje. To co ważne – robię to skutecznie. Cieszą mnie sukcesy moich Klientów. Szczególnie te, które wiążą się z poprawą ich jakości życia czy wzrostu poczucia szczęścia.

Decydując się na współpracę, zawsze podejmuję się tylko takiej, co do której mam pewność, że jestem w stanie ją zrealizować na najlepszym możliwym poziomie. Jeśli nie jestem przekonana, przekażę Ci kontakt do jednego z doświadczonych ekspertów z odpowiedniej dziedziny.

Pracuję z dorosłymi, by dzięki nowej wiedzy i umiejętnościom mogli przeprowadzić porządek w swoich głowach i portfelach, by ich życie zaczęło procentować obfitością.

Szególną uwagę przywiązuję do edukacji finansowej dzieci prowadzonej w bezpiecznych domowych warunkach przez rodziców. A wszystko po to, by młodym ludziom ułatwić start w dorosłość.

Jako mama niespełna 16 i 20-latka widzę, że moja strategia edukacji finansowej świetnie działa. Skąd to wiem? Wiedza i umiejętności, które przekazuję dzieciom już od przedszkolaka, procentuje już od dawna przedsiębiorczą postawą, umiejętnością oszczędzania, inwestowania i zarządzaniem finansami osobistymi. Bardzo mnie to cieszy. Tym bardziej, że macierzyństwo jest istotnym obszarem mojego życia, z którego czerpię ogromne pokłady radości, miłości i wdzięczności za to, że on istnieje.

Wiedzę, którą Ci udostępniam przygotowałam bazując na badaniach naukowych, twardej wiedzy psychologicznej, finansowej oraz prawie dwudziestoletnim matczynym doświadczeniu i doświadczeniu biznesowemu.

P.S. Zdradzę Ci jeszcze ciekawostkę dotyczącą mojego wykształcenia. Gdy byłam piękna i młoda;-) ukończyłam Studium Estradowe. Zapędy artystyczne przemawiają przeze mnie całe życie. Zawodowo przez kilka lat realizowałam je jako trener autorskiego treningu Praca głosem. Potem już tylko w formie tańca dla przyjemności. Uwielbiam tańczyć tak bardzo, że gdy wchodzę na parkiet nogi mnie niosą godzinami.

Ech, gdybym tylko mogła, tańczyłabym całymi dniami.:-)