nick_vujicic_rodzina

Jesteś taką osobą, w jaką wierzysz, że jesteś

nick_vujicic_rodzinaTak, wiem, wiem, że słowa:  „Jesteś taką osobą, w jaką wierzysz, że jesteś” brzmią jak truizm. Szczególnie dla osób, które już czytały literaturę dotyczącą rozwoju osobistego. Taką samą reakcję może wywoływać: „Każdy człowiek ma potencjał, wystarczy go rozwinąć”.

Możesz pomyśleć: OK, mam potencjał, wierzę, że jestem (w wielkim uogólnieniu) OK. Więc dlaczego nie jestem tam gdzie chcę być? Dlaczego ciągle muszę się z czymś mierzyć, ponosić porażki, doświadczać tego, że inni już są przede mną, a za nimi w tyle, chociaż nie jestem gorsza czy głupsza, głupszy. Dlaczego zarabiam mniej niż inni na tych samych stanowiskach? Dlaczego nie jestem szczęśliwa, szczęśliwy? Dlaczego nie realizuję swoich marzeń? Dlaczego, dlaczego, dlaczego….

Jak to się dzieje, że jedni rozwijają swój potencjał, a inni nie?  Jak to się dzieje, że jedni z porażek czerpią naukę i nie poddają się w dążeniu do osiągnięcia celu, podczas gdy inni odpuszczają w obliczu trudności? Jak to się dzieje, że tylko 3-5% ludzi osiąga swoje cele?

Dzisiaj chcę Cię zainspirować.

Dlatego chcę przedstawić Ci niesamowitego człowieka. Urodził się bez rąk i nóg. Rówieśnicy w szkole szydzili z niego i obrzucali obelgami. W wieku 10 lat było mu tak trudno i nie widział dla siebie możliwości godnego życia, że chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście nie udało mu się to. W dniu, gdy przeczytał o niepełnosprawnym mężczyźnie, który świetnie radzi sobie w życiu dokonała się w nim przemiana.

Dzisiaj ten 31 letni mężczyzna  jest zakochanym mężem i przeszczęśliwym ojcem. Trenerem motywacyjnym i cudownym inspiratorem do odkrywania potencjału w sobie pomimo przeciwności. A właściwie dzięki przeciwnościom, bo „im trudniejsza walka, tym większe zwycięstwo”
O kim mowa?
Uwaga Panie i Panowie, oto on:  Nick Vujicic!!!
Zobacz inspirujący film z Nickiem Vujicicem pt.:”Cyrk motyli” (trwa ok. 20 minut) i podziel się wrażeniami w komentarzach poniżej. Być może swoim przykładem zainspirujesz kogoś natępnego.

 

 

Pobrała(e)ś już e-booka za free? Znajdziesz go tutaj.

 

 

Dodaj komentarz